x projects

12. června 2016 v 12:53 | kstew

AMERICAN ULTRA as Pheobe (2015)

Mike (Jesse Eisenberg), hulič trávy s nezájmem o cokoliv, co se v jeho okolí děje, žije v malém městečku se svoji přítelkýní Pheobe (Kristen Stewart). Jeho jedinou náplní dne je práce v marketu a obstarání kvalitního "matroše". Nikdy by ho ho asi nenapadlo, že by mohl řešit závažnější věcí, až do jedné noci, kdy se u jeho auta objeví neznámí lidé. Mike zjišťuje, že je spící agent. K jeho smůle ale agent určený k likvidaci. Všichni mu jdou po krku a jemu nezbývá nic jiného než v sobě najít kuráž a začít bojovat. Nakonec to nebude těžké, všechny schopnosti z výcviku mu zůstaly. Horší to bude se vzpomínkami, které se mu naprosto vykouřili z hlavy a nemůže si na nic vzpomenout.

Mé hodnocení: 100%
Trailer: tady

ANESTHESIA as Sophie (2015)

Film sleduje příběhy skupinky obyvatel New Yorku, jejichž životy se spojily po násilném přepadení profesora filozofie z Kolumbijské univerzity Waltera Zarrowa.

Mé hodnocení: -
Trailer: tady

PERSONAL SHOPPER as Maureen (2016)

-

Mé hodnocení:
Trailer: tady


EQUALS as Nia (coming soon 2016)

Equals vypráví příběh Silase (Nicholas Hoult), který žije v budoucí společnosti zvané Kolektiv. Obyvatelé tohoto moderního světa jsou novým druhem lidí, kterému se říkají vyrovaní (equal). Vyrovnaní jsou mírumilovní, klidní, spravedlivý, zdvořilý, a život v Kolektivu je dokonalý - není v něm žádná chamtivost, chudoba, násilí a žádné emoce. Ale nové onemocnění všechny ohrožuje. SOS (switched on syndrome - přepínající syndrom) ve svých obětech aktivuje všechno, čemu si vyrovnaní mysleli že unikli - depresi, citlivost, strach, lásku, a jakmile je nějaká osoba nakažená, je poslána do skrýše a už ji nikdo nikdy neuvidí.

Mé hodnocení: -
Trailer: tady

CAFE SOCIETY as Vonnie (2016)

New York v roku 1930. Bobby Dorfman (Jesse Eisenberg) má stále větší problém se svými rodičmi, bratrem gangsterem a rodinným klenotnictvím, takže pociťuje stále větši potřebu změny prostředí. A proto se rozhodne, že zkusí své štěstí v Hollywoodu, kde ho jeho výkonný agent, strýček Phill, najme jako poslíčka. V Hollywoodu se brzy zamiluje, ale bohužel jeho dívka má již přítele. Bobby s ní naváže přátelství až do jednoho dne, kdy mu dívka zaklepe na dveře a oznámí že mu, že její přítel se s ní právě rozešel. Bobbyho život najednou nabere jiný směr.

Mé hodnocení: -
Trailer: tady
 


Aktuální články

Reklama